Najwyższa jakość

Plakaty

Jedną ze specjalności naszej drukarni usytuowanej na terenie miasta Łódź, są najwyższej jakości plakaty, które wykonujemy zarówno w standardowych, jak i nietypowych rozmiarach.

Plakaty stanowią idealną formę dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Mogą być wykorzystywane nie tylko do promocji firm, ale także różnego rodzaju koncertów, wydarzeń sportowych, happeningów, itp. Atutem naszych plakatów jest wysoka jakość i trwałość, dzięki czemu materiały te doskonale nadają się do przywieszania w klubach, barach, lokalach usługowych, na słupach, ścianach, tablicach ogłoszeniowych, itp.

W naszej drukarni w mieście Łódź pracują wysoce wykwalifikowani graficy, którzy zajmują się kompleksowym projektowaniem oraz wydrukiem plakatów. Pracują oni zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami klientów, przygotowując wstępne koncepcje materiałów, które po zatwierdzeniu trafiają do druku.

Plakaty drukujemy przy użyciu najwyższej jakości druku cyfrowego, gwarantującego doskonałe odwzorowanie kolorów i najmniejszych nawet detali. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór plakatów w dużych rozmiarach oraz nietypowych formatach.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

ul. Kolumny 621

93-649 Łódź

PN-PT 8:00-16:00

Godziny otwarcia