Promocja firmy na każdym spotkaniu

Roll Up - Twoje miejsce reklamowe

Roll up to nowoczesny i elegancki stojak prezentacyjny, który jest łatwy i szybki w montażu, dlatego może być stosowany podczas prezentacji, targów, konferencji, spotkań, wystaw i wielu innych wydarzeń.

Roll up’y, które wykonujemy w naszej drukarni w mieście Łódź, odznaczają się znakomitą odpornością na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne, stanowiąc niezwykle efektowne nośniki reklamowe. Tego typu stojaki mogą być z łatwością zwijane do kasety, które są ich integralną częścią i wygodnie transportowane w poręcznej torbie.

Klientom z miasta Łódź proponujemy roll up’y wykonywane na odpowiednio sztywnych i solidnych materiałach, będących gwarancją wytrzymałości i niezawodności. Nasze stojaki są stabilne i estetyczne, umożliwiając tworzenie nieszablonowych stoisk reklamowych oraz targowych.

Każdy roll up odznacza się prostą konstrukcją i najwyższej jakości panelem graficznym, który jest przygotowywany na dobrej klasy materiale. Panel w razie potrzeby można wymienić na nowy, bez konieczności nabywania nowego stojaka. Elementy graficzne roll up’ów realizujemy na różnych podłożach, w zależności od indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

ul. Kolumny 621

93-649 Łódź

PN-PT 8:00-16:00

Godziny otwarcia