Estetycznie wykonane

Wizytówki

Wśród materiałów wykonywanych przez naszą drukarnię z siedzibą w mieście Łódź, znajdują się najwyższej jakości estetyczne wizytówki. Dzięki niewielkim rozmiarom, są praktyczne i przydatne w wielu sytuacjach, przekazując najważniejsze informacje i budując pozytywny wizerunek marki.

Kompleksowo zajmujemy się drukiem wizytówek w Łodzi, realizując zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm i instytucji publicznych. Wykonujemy nie tylko klasyczne wizytówki na tekturowym papierze, ale również składane, z drukiem wypukłym oraz z folią: matową lub błyszczącą.

Wizytówki w naszej drukarni w mieście Łódź, powstają przy zastosowaniu najwyższej jakości technologii cyfrowej, która pozwala na bardzo dobre odwzorowanie kolorów i zachowanie szczegółów nawet najmniejszych detali.

Odpowiednia rozdzielczość, pełna gama kolorów, a także wysokiej klasy papier sprawiają, że osiągane przez naszą drukarnię efekty zaspokajają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy szeroki wybór wzorów oraz wyjątkowo korzystne ceny wizytówek.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

ul. Kolumny 621

93-649 Łódź

PN-PT 8:00-16:00

Godziny otwarcia